Získejte silný a elastický spoj s tímto speciálním kontaktním lepidlem, které je ideální pro lepení kovů a hladkých povrchů. S vysokou pevností a elasticitou je odolné vůči vodě a teplotám od 20°C do +125°C, stejně jako vůči olejům, kyselinám a louhům. Spoje zůstávají elastické a dokáží vyrovnat vnitřní napětí, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Toto lepidlo je vhodné pro lepení široké škály materiálů, včetně kovů (ocel, hliník), kůže, korku, textilu, gumy, skla, pěnových materiálů... Celý popis

Koupit za 77 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte silný a elastický spoj s tímto speciálním kontaktním lepidlem, které je ideální pro lepení kovů a hladkých povrchů. S vysokou pevností a elasticitou je odolné vůči vodě a teplotám od 20°C do +125°C, stejně jako vůči olejům, kyselinám a louhům. Spoje zůstávají elastické a dokáží vyrovnat vnitřní napětí, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost.

Toto lepidlo je vhodné pro lepení široké škály materiálů, včetně kovů (ocel, hliník), kůže, korku, textilu, gumy, skla, pěnových materiálů a mnoha plastů. Mějte však na paměti, že není vhodné pro lepení pěnového polystyrenu a měkčeného PVC.

Návod k použití je jednoduchý: připravte si čisté, suché a odmaštěné povrchy, naneste lepidlo na obě plochy, nechte zavadnout a poté přitlačte k sobě. Po slepení není možné korekce, takže ujistěte se, že jsou části správně umístěny hned napoprvé.

S tímto lepidlem získáte silné a trvanlivé spoje, které odolají náročným podmínkám a zaručí bezpečné spojení různých materiálů. Buďte však opatrní při manipulaci s tímto produktem a dodržujte bezpečnostní pokyny.

**Hlavní parametry:**
- Vysoká pevnost a elasticita spoje
- Odolnost vůči vodě a teplotám od 20°C do +125°C
- Odolnost vůči olejům, kyselinám a louhům
- Rozsah použití: kovy, kůže, textil, sklo, plast atd.
- Není vhodné pro pěnový polystyren a měkčené PVC
- Snadná aplikace a rychlé zavadnutí
- Bez korekce po slepení
- Bezpečnostní pokyny pro správné použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce UHU
Použití univerzální
Typ lepidla
Značka UHU
lepidla na kůži ano
lepidla na kov ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud