S ultra tenkým a průhledným gumovým lepidlem můžete snadno a rychle opravit dokumenty, plakáty nebo předměty na různých površích jako sklo, dřevo či kov. Toto lepidlo je vhodné pro použití doma, v kanceláři i ve škole. Jeho průhledná a ultratenká konzistence zajišťuje, že ho lze použít diskrétně a bez šmouh. Navíc je oboustranné, což zvyšuje jeho univerzálnost a praktičnost. Hlavní parametry: - Balení: 56 ks - Barva: Bezbarvé

Koupit za 90 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S ultra tenkým a průhledným gumovým lepidlem můžete snadno a rychle opravit dokumenty, plakáty nebo předměty na různých površích jako sklo, dřevo či kov. Toto lepidlo je vhodné pro použití doma, v kanceláři i ve škole. Jeho průhledná a ultratenká konzistence zajišťuje, že ho lze použít diskrétně a bez šmouh. Navíc je oboustranné, což zvyšuje jeho univerzálnost a praktičnost.

Hlavní parametry:
- Balení: 56 ks
- Barva: Bezbarvé
Zobrazit více

Parametry

Výrobce UHU
Barva růžové

Články odjinud