Tento univerzální lepidlo je ideální pro rychlé a trvalé spojení různých materiálů. Díky svému rychlému schnutí dosáhne lepený spoj manipulační pevnosti již po 5 minutách a funkční pevnosti po 24 hodinách. Lze ho použít na lepení různých ploch, pokud jsou rovné, suché a odmaštěné. Pro tenké materiály je doporučeno nanést tenkou vrstvu lepidla, aby se zabránilo deformacím a tvarovým změnám. Obsahuje butylacetát, aceton a aromatický hydrokarbon. Hlavní parametry: - Rychleschnoucí univerzální lepidlo... Celý popis

Koupit za 147 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento univerzální lepidlo je ideální pro rychlé a trvalé spojení různých materiálů. Díky svému rychlému schnutí dosáhne lepený spoj manipulační pevnosti již po 5 minutách a funkční pevnosti po 24 hodinách. Lze ho použít na lepení různých ploch, pokud jsou rovné, suché a odmaštěné. Pro tenké materiály je doporučeno nanést tenkou vrstvu lepidla, aby se zabránilo deformacím a tvarovým změnám. Obsahuje butylacetát, aceton a aromatický hydrokarbon.

Hlavní parametry:
- Rychleschnoucí univerzální lepidlo
- Manipulační pevnost spoje po 5 minutách
- Funkční pevnost spoje po 24 hodinách
- Ideální pro různé materiály
- Doporučeno pro rovné, suché a odmaštěné plochy
- Obsahuje butylacetát, aceton a aromatický hydrokarbon
Zobrazit více

Parametry

Výrobce UHU
Typ lepidla
Značka UHU
lepidla na plast ano

Články odjinud