S vysokou pevností a elasticitou spoje je toto speciální kontaktní lepidlo ideální pro lepení obuvi a kožených výrobků. Odolává vodě, teplotám od 20°C do +125°C, olejům, ředěným kyselinám a louhům, přičemž lepený spoj zůstává elastický a vyrovnává vnitřní napětí. Má široký rozsah použití pro lepení kovů, kůže, korku, textilu, gumy, pěnových materiálů a mnoha plastů, s výjimkou pěnového polystyrenu a měkčeného PVC. Pro správné použití je důležité, aby lepené části byly čisté, suché a odmaštěné. Lepidlo... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S vysokou pevností a elasticitou spoje je toto speciální kontaktní lepidlo ideální pro lepení obuvi a kožených výrobků. Odolává vodě, teplotám od 20°C do +125°C, olejům, ředěným kyselinám a louhům, přičemž lepený spoj zůstává elastický a vyrovnává vnitřní napětí. Má široký rozsah použití pro lepení kovů, kůže, korku, textilu, gumy, pěnových materiálů a mnoha plastů, s výjimkou pěnového polystyrenu a měkčeného PVC. Pro správné použití je důležité, aby lepené části byly čisté, suché a odmaštěné. Lepidlo naneste na obě plochy lepeného materiálu, nechte zavadnout a poté přitlačte k sobě. Po slepení již není možná korektura. Aby byla zachována bezpečnost, uchovávejte lepidlo mimo dosah dětí a při manipulaci zajistěte dostatečný přísun vzduchu. V případě kontaktu s očima okamžitě vypláchněte vodou. Obsahuje ethylacetát a aromatický hydrokarbon.

Hlavní parametry:
- Vysoká pevnost a elasticita spoje
- Odolnost vůči vodě a teplotám od 20°C do +125°C
- Odolnost vůči olejům, ředěným kyselinám a louhům
- Elastický lepený spoj vyrovnávající vnitřní napětí
- Rozsah použití pro lepení obuvi, kožených výrobků, kovů, kůže, korku, textilu, gumy, pěnových materiálů a plastů
- Nenavrhované pro lepení pěnového polystyrenu a měkčeného PVC
- Doporučený postup aplikace a pečlivost při manipulaci
- Bezpečnostní opatření při první pomoci a skladování
Zobrazit více

Parametry

Výrobce UHU
Typ lepidla
Značka UHU
lepidla na kůži ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud