Skleník s moderní drážkovou konstrukcí a zesílenými hliníkovými profily poskytuje dokonalou pevnost a stabilitu. Díky kvalitním polykarbonátovým deskám s UV filtrem a certifikací od TUV Rheinland je odolný vůči nárazům větru a sněhové zátěži. Skleník je vybaven masivní pozinkovanou základnou pro snadné použití i bez pevného základu. Nadstandardní výška skleníku a šířka dveří poskytují dostatek prostoru a užitkový komfort. Ventilační střešní okénka a posuvné dveře zajišťují správné odvětrání pro... Celý popis
Koupit za 15 490 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
VEGA KOMFORT 9000 STRONG
Doprava:
zdarma
Skladem
15 025 Kč
Koupit za 15 025 Kč
92 %
V-GARDEN Skleník KOMFORT 9000 STRONG - 22 27KOM9000STR
Doprava:
zdarma
Skladem
15 490 Kč
Koupit za 15 490 Kč
96 %
Skleník KOMFORT 9000 STRONG-22, 27KOM9000STR
Doprava:
zdarma
Skladem
15 490 Kč
Koupit za 15 490 Kč
98 %
V-Garden KOMFORT 9000 STRONG
Doprava:
zdarma
Skladem
15 490 Kč
Koupit za 15 490 Kč
94 %
VeGA KOMFORT 9000 STRONG
Doprava:
zdarma
Skladem
15 025 Kč
Koupit za 15 025 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Skleník s moderní drážkovou konstrukcí a zesílenými hliníkovými profily poskytuje dokonalou pevnost a stabilitu. Díky kvalitním polykarbonátovým deskám s UV filtrem a certifikací od TUV Rheinland je odolný vůči nárazům větru a sněhové zátěži. Skleník je vybaven masivní pozinkovanou základnou pro snadné použití i bez pevného základu. Nadstandardní výška skleníku a šířka dveří poskytují dostatek prostoru a užitkový komfort. Ventilační střešní okénka a posuvné dveře zajišťují správné odvětrání pro optimální podmínky pro pěstování rostlin.
Hlavní parametry:
- Plocha: 9.5 m2
- Konstrukce: Hliníková
- Prosklení: Komůrkové polykarbonátové desky síly 4 mm (dutinka) s UV filtrem
- Základna: ANO
- Ventilační střešní okénko: 4x
- Šířka dveří: 95 cm
- Výška dveří: 187 cm
- Posuvné dveře: 2 x
- Výška: 2230 mm
- Délka: 3770 mm
- Šířka: 2530 mm
- Výška boční stěny: 150 cm
Hlavní parametry:
- Plocha: 9.5 m2
- Konstrukce: Hliníková
- Prosklení: Komůrkové polykarbonátové desky síly 4 mm (dutinka) s UV filtrem
- Základna: ANO
- Ventilační střešní okénko: 4x
- Šířka dveří: 95 cm
- Výška dveří: 187 cm
- Posuvné dveře: 2 x
- Výška: 2230 mm
- Délka: 3770 mm
- Šířka: 2530 mm
- Výška boční stěny: 150 cm
Parametry
| Výrobce | VeGA |
| Výška dveří | 1.87 m |
| Ventilační střešní okno | ano |
| Materiál konstrukce | hliníkové |
| Posuvné dveře | ano |
| Materiál zasklení | polykarbonát |
| Tloušťka prosklení | 4 mm |
| Plocha | 8.9 m2 |
| Šířka | 2.45 m |
| Délka | 3.63 m |
| Výška | 2.2 m |
| Ke zdi | ano |
| Skleníky pro profesionální pěstitele | ano |
| Hmotnost | 80 kg |
| Velké skleníky | ano |