Včelařská bunda „MELISA“ je skvělým společníkem pro každého včelaře, který si chce užívat práci bez obav z včelího bodnutí. Tato bunda je vyrobena z odolného vlákna bavlny dvounitky, které poskytuje výbornou ochranu. Díky možnosti odepnutí masky pomocí zipu a stahovacímu provázku kolem límce je bunda velmi praktická. Rukávy a pas jsou opatřeny gumou, která zabraňuje včelám dostat se pod bundu. Navíc je možné vrchní díl masky přetáhnout dolů přes kšilt klobouku, což umožňuje včelaři snadněji se... Celý popis

Koupit za 729 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Včelařská bunda „MELISA“ je skvělým společníkem pro každého včelaře, který si chce užívat práci bez obav z včelího bodnutí. Tato bunda je vyrobena z odolného vlákna bavlny dvounitky, které poskytuje výbornou ochranu.

Díky možnosti odepnutí masky pomocí zipu a stahovacímu provázku kolem límce je bunda velmi praktická. Rukávy a pas jsou opatřeny gumou, která zabraňuje včelám dostat se pod bundu. Navíc je možné vrchní díl masky přetáhnout dolů přes kšilt klobouku, což umožňuje včelaři snadněji se napít, aniž by musel sundat celý oblek.

Bunda „MELISA“ disponuje také praktickými kapsami na včelařské nářadí, což usnadňuje práci včelařům.

**Hlavní parametry:**
- Materiál: bavlna / síťka
- Možnost odepnutí masky zipem
- Stahovací provázek kolem límce
- Elastické rukávy a pas
- Možnost přetáhnout vrchní díl masky přes kšilt klobouku
- Kapsy na včelařské nářadí
- Tabulka velikostí pro snadný výběr správné velikosti
Zobrazit více

Články odjinud