Včelařská bunda „VČELAŘ“ je ideální volbou pro každého včelaře, který chce ochránit horní polovinu svého těla před včelami a nepříznivými podmínkami. Tato kvalitní bunda je vyrobena z bavlny, což zajišťuje pohodlí a odolnost. Díky elastickým rukávům a pasu s gumou nedovolí včelám proniknout pod kabát, což zvyšuje bezpečnost včelařské práce. Jedinečný design bundy zahrnuje možnost přetáhnout vrchní část masky přes kšilt klobouku dolů, což umožňuje včelaři snadný přístup k napájení, aniž by musel... Celý popis

Koupit za 529 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Včelařská bunda „VČELAŘ“ je ideální volbou pro každého včelaře, který chce ochránit horní polovinu svého těla před včelami a nepříznivými podmínkami. Tato kvalitní bunda je vyrobena z bavlny, což zajišťuje pohodlí a odolnost. Díky elastickým rukávům a pasu s gumou nedovolí včelám proniknout pod kabát, což zvyšuje bezpečnost včelařské práce.

Jedinečný design bundy zahrnuje možnost přetáhnout vrchní část masky přes kšilt klobouku dolů, což umožňuje včelaři snadný přístup k napájení, aniž by musel sundávat celý oblek. K dispozici jsou praktické kapsy na včelařské nářadí, což usnadňuje organizaci a přístup k potřebným nástrojům.

Bunda je dostupná v různých barevných variantách a nabízí širokou škálu velikostí pro optimální pohodlí. Před nákupem doporučujeme zkontrolovat tabulku velikostí a porovnat s rozměry svého oblíbeného oblečení pro dokonalé padnutí. S včelařskou bundou „VČELAŘ“ budete připraveni na každou včelařskou výpravu s maximální ochranou a pohodlím.

Hlavní parametry:
- Materiál: bavlna
- Elastické rukávy a pas s gumou
- Možnost přetáhnout vrchní část masky dolů
- Kapsy na včelařské nářadí
- Dostupná v různých barevných variantách
- Široká škála velikostí pro optimální padnutí
Zobrazit více

Články odjinud