VeGA 46S ECO 6in1 - Travní bateriová sekačka s pojezdem pro náročné sekačky Sekačka VeGA 46S ECO 6in1 je skvělým pomocníkem pro každého, kdo očekává kvalitní výsledky a spolehlivý výkon. Díky elektrickému motoru o síle 1800W a baterii Li-ion 80V, 2Ah si s lehkostí poradí s každým trávníkem. S nastavením výšky sečení od 25 do 75 mm a šířkou sečení 460 mm můžete snadno přizpůsobit sečení podle vašich potřeb. Hlavní parametry: - Vlastní pojezd: ANO - Typ motoru: elektrický 1800W - Baterie: Li-ion... Celý popis
Koupit za 9 790 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
VEGA Rotační sekačka AKU 46S ECO 6in1 40V (1x4 Ah)
Doprava:
zdarma
Skladem
9 689 Kč
Koupit za 9 689 Kč
95 %
Akumulátorová sekačka Vega 46 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
9 361 Kč
Koupit za 9 361 Kč
97 %
Aku sekačka VeGA 46S ECO 6in1
Doprava:
zdarma
Skladem
9 105 Kč
Koupit za 9 105 Kč
94 %
VeGA 46S ECO 40V 6in1 + AKU set
Doprava:
zdarma
Skladem
9 280 Kč
Koupit za 9 280 Kč
98 %
Aku sekačka 40V VeGA 46S ECO 6in1 1x aku 4Ah 0146SECO
Doprava:
zdarma
Skladem
9 474 Kč
Koupit za 9 474 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
VeGA 46S ECO 6in1 - Travní bateriová sekačka s pojezdem pro náročné sekačky
Sekačka VeGA 46S ECO 6in1 je skvělým pomocníkem pro každého, kdo očekává kvalitní výsledky a spolehlivý výkon. Díky elektrickému motoru o síle 1800W a baterii Li-ion 80V, 2Ah si s lehkostí poradí s každým trávníkem. S nastavením výšky sečení od 25 do 75 mm a šířkou sečení 460 mm můžete snadno přizpůsobit sečení podle vašich potřeb.
Hlavní parametry:
- Vlastní pojezd: ANO
- Typ motoru: elektrický 1800W
- Baterie: Li-ion 1x DC 80V, 2Ah
- Nastavení výšky: 25-75 mm, centrální
- Šířka sečení: 460 mm
- Objem koše: 70 l
- Podvozek: Kvalitní ocel
- Kuličková ložiska: ANO
- Mulčování: ANO
- Výhoz bokem: ANO
- Zadní výhoz: ANO
- Rychlost pojezdu: 4,0 km/h
- Velikost kol: přední/zadní 180/255 mm
- Hmotnost: 33 kg
Sekačka VeGA 46S ECO 6in1 se pyšní robustním ocelovým skeletem a variabilitou 6in1, díky které můžete sbírat trávu do koše, mulčovat nebo ji vyhazovat bokem i vzad. Ergonomické madlo, sklopná rukojeť a masivní žací nůž zajišťují pohodlnou a efektivní práci. S touto sekačkou budete mít trávník vždy v perfektním stavu, a to s minimálním úsilím.
Sekačka VeGA 46S ECO 6in1 je skvělým pomocníkem pro každého, kdo očekává kvalitní výsledky a spolehlivý výkon. Díky elektrickému motoru o síle 1800W a baterii Li-ion 80V, 2Ah si s lehkostí poradí s každým trávníkem. S nastavením výšky sečení od 25 do 75 mm a šířkou sečení 460 mm můžete snadno přizpůsobit sečení podle vašich potřeb.
Hlavní parametry:
- Vlastní pojezd: ANO
- Typ motoru: elektrický 1800W
- Baterie: Li-ion 1x DC 80V, 2Ah
- Nastavení výšky: 25-75 mm, centrální
- Šířka sečení: 460 mm
- Objem koše: 70 l
- Podvozek: Kvalitní ocel
- Kuličková ložiska: ANO
- Mulčování: ANO
- Výhoz bokem: ANO
- Zadní výhoz: ANO
- Rychlost pojezdu: 4,0 km/h
- Velikost kol: přední/zadní 180/255 mm
- Hmotnost: 33 kg
Sekačka VeGA 46S ECO 6in1 se pyšní robustním ocelovým skeletem a variabilitou 6in1, díky které můžete sbírat trávu do koše, mulčovat nebo ji vyhazovat bokem i vzad. Ergonomické madlo, sklopná rukojeť a masivní žací nůž zajišťují pohodlnou a efektivní práci. S touto sekačkou budete mít trávník vždy v perfektním stavu, a to s minimálním úsilím.
Parametry
| Výrobce | Vega |
| Výkon | 1200 W |
| Šířka záběru | 46 cm |
| Rychlost pojezdu | 4 km/h |
| Skelet | ocel |
| Hmotnost | 33 kg |
| Pojezd | s pojezdem |
| Sběrný koš | ano |
| Mulčování | ano |
| Typ pohonu | akumulátorové |
| Typ sečení | rotační |
| Objem koše | 70 l |
| Boční výhoz | ano |
| Zadní výhoz | ano |
| Kuličková ložiska kol | ano |
| Centrální nastavení výšky sečení | ano |
| Ukazatel plnosti | ano |
| Motor | s elektromotorem |
| Nastavitelná rukojeť | ano |
| Max. výška sečení | 75 mm |
| Materiál koše | s plastovo-látkovým košem |
| S rychlonabíječkou | ano |
| Sklopná rukojeť | ano |
| sekačky s bočním výhozem | ano |
| sekačky s zadním výhozem | ano |
| sekačky s bočním a zadním výhozem | ano |
| Hlučnost | 96 dB |
| Velikost sečené plochy | 800 m2 |
| Příkon | 1200 W |
| Pro rovinatý terén | ano |
| Pro nerovný terén | ano |
| Pro svahy | ano |
| Pro hustou trávu | ano |
| Baterie v balení | ano |
| Se startérem | ano |
| Pro střední trávníky | ano |
| Pro velké trávníky | ano |
| akumulátorové sekačky | ano |
| Sekačky s mulčováním | ano |
| Sekačky s nastavitelnou výškou sečení | ano |
| sekačky s integrovaným mulčovacím systémem | ano |