Sada na opravu čelního skla VERSACHEM 90110 je zcela spolehlivým pomocníkem při trvalé opravě různých druhů poškození čelního skla, jako jsou dlouhé praskliny typu "pavouk" nebo bodové průrazy od kamínků. Díky jednoduchému použití podle podrobného návodu se s touto sadou snadno vypořádáte s drobnými poškozeními typu „oko“ nebo „hvězda“ o velikosti do 3 cm. Tato sada obsahuje komponenty, které najdete i ve specializovaných servisech, což zaručuje kvalitní opravu. Součástí sady je pryskyřice citlivá... Celý popis

Koupit za 385 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada na opravu čelního skla VERSACHEM 90110 je zcela spolehlivým pomocníkem při trvalé opravě různých druhů poškození čelního skla, jako jsou dlouhé praskliny typu "pavouk" nebo bodové průrazy od kamínků. Díky jednoduchému použití podle podrobného návodu se s touto sadou snadno vypořádáte s drobnými poškozeními typu „oko“ nebo „hvězda“ o velikosti do 3 cm.

Tato sada obsahuje komponenty, které najdete i ve specializovaných servisech, což zaručuje kvalitní opravu. Součástí sady je pryskyřice citlivá na UV paprsky, což zajišťuje trvanlivost opravy. Při použití sady dbejte na dodržení následujících kroků a doporučení:

Hlavní parametry:
- Trvalá oprava všech druhů poškození čelního skla
- Snadné použití dle podrobného návodu
- Vhodná na drobná poškození do 3 cm
- Nevhodná na dlouhé praskliny typu „pavouk“
- Obsahuje pryskyřici citlivou na UV paprsky

Při aplikaci sady na opravu čelního skla postupujte podle následujících kroků: odstraňte volné úlomky skla z praskliny, očistěte a vysušte okolní plochu, nalepte samolepící kroužek na správné místo, naplňte pryskyřici do podstavce, nechte vytvrdnout a dokončete opravu odstraněním přebytečné pryskyřice. S touto sadou na opravu čelního skla od VERSACHEM 90110 si můžete být jisti kvalitní a trvanlivou opravou bez nutnosti návštěvy servisu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Versachem
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud