Toužíte po trvalých a pevných spojích plastů, keramiky, skla, sklolaminátu a kovů? Pak je dvousložkové lepidlo právě pro vás! S tímto lepidlem můžete spojit různé materiály s jistotou, že vzniklé spoje budou odolné vůči vysokým teplotám, tlakům, vlhkosti a dokonce i většině technických kapalin. Díky zdvojenému aplikátoru je dávkování obou složek jednoduché a přesné, což zaručuje správné a stejnoměrné smísení. S lepidlem dosáhnete pevných spojů, které vydrží i extrémní podmínky. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po trvalých a pevných spojích plastů, keramiky, skla, sklolaminátu a kovů? Pak je dvousložkové lepidlo právě pro vás! S tímto lepidlem můžete spojit různé materiály s jistotou, že vzniklé spoje budou odolné vůči vysokým teplotám, tlakům, vlhkosti a dokonce i většině technických kapalin. Díky zdvojenému aplikátoru je dávkování obou složek jednoduché a přesné, což zaručuje správné a stejnoměrné smísení. S lepidlem dosáhnete pevných spojů, které vydrží i extrémní podmínky.

Hlavní parametry:
- Čas tuhnutí / vytvrzení: 15 / 60 min
- Odolnost tlaku: 245 kg/cm2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Versachem
Typ lepidla
Barva transparentní
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud