S námi objevte revoluční způsob, jak efektivně utěsnit autoskla a světla vašeho vozidla! Tekutý čirý silikon je speciálně navržený produkt, který se snadno aplikuje a dokonale se přizpůsobí nejrůznějším tvarům a povrchům. Díky svému unikátnímu složení samovolně proniká do i nejmenších skulinek a prasklin, zajistí dokonalé utěsnění a chrání tak vaše vozidlo před nečistotami a vlhkostí. Navíc odolává jakýmkoliv vibracím a povětrnostním vlivům, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost aplikace.... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S námi objevte revoluční způsob, jak efektivně utěsnit autoskla a světla vašeho vozidla! Tekutý čirý silikon je speciálně navržený produkt, který se snadno aplikuje a dokonale se přizpůsobí nejrůznějším tvarům a povrchům. Díky svému unikátnímu složení samovolně proniká do i nejmenších skulinek a prasklin, zajistí dokonalé utěsnění a chrání tak vaše vozidlo před nečistotami a vlhkostí. Navíc odolává jakýmkoliv vibracím a povětrnostním vlivům, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost aplikace.

S touto 50 g tubou tekutého silikonu budete mít vždy po ruce spolehlivého pomocníka pro rychlé a efektivní opravy. Buďte připraveni na každou situaci a důvěřujte inovativnímu řešení pro vaše vozidlo!

Hlavní parametry:
- Speciální tekutý přípravek na utěsnění autoskel a světel
- Samovolně proniká do nejmenších skulinek a prasklin
- Odolný vůči vibracím a povětrnostním vlivům
- Obsah: 50 g tuba
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Versachem
Typ silikony
silikonové tmely ano

Články odjinud