Tento univerzální silikonový těsnicí sprej je ideální pro utěsnění plochých spojů s mezerou, aniž byste museli demontovat díly. Jeho využití je široké - můžete ho použít k utěsnění různých ploch v motorech, převodovkách, osách, vložkách válců nebo plastových pouzdrech. Skvěle se hodí i pro drsné plochy, díky nimž zajišťuje spolehlivé utěsnění. Hlavní parametry: - Odolává teplotám od -50 °C do +300 °C - Materiál: Silikon - Trvale elastický - Vhodný k tvrzení - Neobsahuje rozpouštědla - Objem: 200... Celý popis

Koupit za 454 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento univerzální silikonový těsnicí sprej je ideální pro utěsnění plochých spojů s mezerou, aniž byste museli demontovat díly. Jeho využití je široké - můžete ho použít k utěsnění různých ploch v motorech, převodovkách, osách, vložkách válců nebo plastových pouzdrech. Skvěle se hodí i pro drsné plochy, díky nimž zajišťuje spolehlivé utěsnění.

Hlavní parametry:
- Odolává teplotám od -50 °C do +300 °C
- Materiál: Silikon
- Trvale elastický
- Vhodný k tvrzení
- Neobsahuje rozpouštědla
- Objem: 200 ml
- Barva: Antracit
- Typ kontejneru: Sprej
- Použití ve spojení s: 70-31415-00
Zobrazit více

Parametry

Barva černé - antracit
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud