S respirátory Vorel v bílé barvě budete mít jistotu, že váš dýchací systém je v bezpečí před nebezpečnými látkami ve vzduchu. Toto balení obsahuje 5 kusů jednorázových polomasek, které splňují normu třídy filtru FFP1. Díky jejich kvalitní konstrukci můžete být klidní, že vaše dýchání je chráněno před škodlivými látkami. Ideální pro použití v průmyslových prostředích nebo při práci s chemikáliemi. Respirátory Vorel jsou navrženy s ohledem na vaše pohodlí a bezpečnost. Skladujte je v teplotách od... Celý popis

Koupit za 78 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S respirátory Vorel v bílé barvě budete mít jistotu, že váš dýchací systém je v bezpečí před nebezpečnými látkami ve vzduchu. Toto balení obsahuje 5 kusů jednorázových polomasek, které splňují normu třídy filtru FFP1. Díky jejich kvalitní konstrukci můžete být klidní, že vaše dýchání je chráněno před škodlivými látkami. Ideální pro použití v průmyslových prostředích nebo při práci s chemikáliemi. Respirátory Vorel jsou navrženy s ohledem na vaše pohodlí a bezpečnost. Skladujte je v teplotách od -20 °C do 40 °C a mějte je vždy po ruce tam, kde je potřebujete.

Hlavní parametry:
- Barva: bílá
- Balení obsahuje: 5 kusů
- Třída filtru: FFP1
- Ideální pro ochranu dýchacího systému před nebezpečnými látkami
- Skladování: -20 °C až 40 °C
Zobrazit více

Články odjinud