Rozveselte své vyšívání s touto krásnou předlohou motivu červené a žluté růže na béžovém podkladu. Tento design je jako stvořený pro milovníky křížkového stehu, zejména pokud používají příze typu mouline (muline), které dodají výslednému vyšívání jedinečný vzhled. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a obrázek má rozměry 30 x 40 cm, což z něj činí skvělý doplněk pro váš vyšívací projekt. Hlavní parametry: - Motiv: červená a žlutá růže - Materiál: 100% bavlna - Technika vyšívání: křížkový... Celý popis

Koupit za 211 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte své vyšívání s touto krásnou předlohou motivu červené a žluté růže na béžovém podkladu. Tento design je jako stvořený pro milovníky křížkového stehu, zejména pokud používají příze typu mouline (muline), které dodají výslednému vyšívání jedinečný vzhled. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a obrázek má rozměry 30 x 40 cm, což z něj činí skvělý doplněk pro váš vyšívací projekt.

Hlavní parametry:
- Motiv: červená a žlutá růže
- Materiál: 100% bavlna
- Technika vyšívání: křížkový steh
- Doporučené použití: příze typu mouline (muline)
- Rozměry: 30 x 40 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TextilCentrum.cz

Články odjinud