Vyšívání je umění, které zklidňuje mysl a tvoří krásné kousky do vašeho domova. S touto vyšívací předlohou s motivem fialové macešky na žlutém pozadí můžete začít svou vlastní vyšívací cestu. Předloha je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména když používáte příze mouline (mulinku), které na výšivce vyniknou nejlépe. Obrázek na vyšívání má rozměr 15 x 15 cm, takže můžete vytvořit krásný vyšívaný obrazek, který ozdobí váš interiér a přinese do něj nádech romantiky a elegance.... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je umění, které zklidňuje mysl a tvoří krásné kousky do vašeho domova. S touto vyšívací předlohou s motivem fialové macešky na žlutém pozadí můžete začít svou vlastní vyšívací cestu. Předloha je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména když používáte příze mouline (mulinku), které na výšivce vyniknou nejlépe. Obrázek na vyšívání má rozměr 15 x 15 cm, takže můžete vytvořit krásný vyšívaný obrazek, který ozdobí váš interiér a přinese do něj nádech romantiky a elegance.

Hlavní parametry:
- Motiv: fialová maceška na žlutém pozadí
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline (mulina)
- Rozměr: 15 x 15 cm
Zobrazit více

Články odjinud