Roztomilý medvídek s hrníčkem medu na louce je neodolatelným motivem této vyšívací předlohy. Kvalitní předloha ze 100% bavlny je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze mouline, které na výšivce skvěle vyniknou. Obrázek má rozměr 15 x 15 cm, což poskytuje dost prostoru pro detailní vyšívání a vytvoření krásného vyšívaného obrazu. Tato vyšívací předloha je skvělým doplňkem pro vaše kreativní projekty a nabízí vám možnost relaxace a odpočinku při ruční práci. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 85 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Roztomilý medvídek s hrníčkem medu na louce je neodolatelným motivem této vyšívací předlohy. Kvalitní předloha ze 100% bavlny je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze mouline, které na výšivce skvěle vyniknou. Obrázek má rozměr 15 x 15 cm, což poskytuje dost prostoru pro detailní vyšívání a vytvoření krásného vyšívaného obrazu. Tato vyšívací předloha je skvělým doplňkem pro vaše kreativní projekty a nabízí vám možnost relaxace a odpočinku při ruční práci.

Hlavní parametry:
- Motiv: Medvídek s hrníčkem medu na louce
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline
- Rozměr: 15 x 15 cm
Zobrazit více

Články odjinud