Vyšívání se stává skvělým způsobem relaxace a kreativity, a tato úžasná vyšívací předloha s motivem zátiší se žlutými růžemi od talentované malířky Catheriny Klein vám umožní vytvořit skvostné dílo vlastníma rukama. Ponořte se do světa jemných barev a detailů, které tento motiv nabízí, a nechte se unést do světa vyšívání. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlnou práci s jemnými stehy. Doporučujeme použít příze mouline (muline), aby se každý steh krásně vynikal a celkový... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání se stává skvělým způsobem relaxace a kreativity, a tato úžasná vyšívací předloha s motivem zátiší se žlutými růžemi od talentované malířky Catheriny Klein vám umožní vytvořit skvostné dílo vlastníma rukama. Ponořte se do světa jemných barev a detailů, které tento motiv nabízí, a nechte se unést do světa vyšívání. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlnou práci s jemnými stehy. Doporučujeme použít příze mouline (muline), aby se každý steh krásně vynikal a celkový dojem byl dokonalý. Obrázek k vyšívání má rozměry 18 x 24 cm, což z něj činí ideální projekt pro začátečníky i pokročilé vyšívače. Ponořte se do této relaxační aktivity a vytvořte si vlastní kousek umění s touto nádhernou předlohou od Catheriny Klein.

Hlavní parametry:
- Motiv zátiší se žlutými růžemi od Catheriny Klein
- Materiál: 100% bavlna
- Doporučený steh: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline (muline)
- Rozměry obrázku: 18 x 24 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TextilCentrum.cz

Články odjinud