Rozprouděte svou kreativitu s touto nádhernou vyšívací předlohou zdobenou motivem červeného vlčího máku na elegantním černém pozadí. Tato kvalitní předloha je vyrobena z 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména pokud používáte příze mouline (mulinka), které na výšivce vyniknou nejlépe. S rozměry 18 x 24 cm poskytuje dost prostoru pro detailní vyšívání a vytvoření jedinečného uměleckého díla. Inspirujte se krásou květinového motivu a pusťte se do práce s touto půvabnou vyšívací předlohou.... Celý popis

Koupit za 128 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozprouděte svou kreativitu s touto nádhernou vyšívací předlohou zdobenou motivem červeného vlčího máku na elegantním černém pozadí. Tato kvalitní předloha je vyrobena z 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména pokud používáte příze mouline (mulinka), které na výšivce vyniknou nejlépe. S rozměry 18 x 24 cm poskytuje dost prostoru pro detailní vyšívání a vytvoření jedinečného uměleckého díla. Inspirujte se krásou květinového motivu a pusťte se do práce s touto půvabnou vyšívací předlohou.

Hlavní parametry:
- Motiv: Červený vlčí mák na černém pozadí
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené použití: Příze mouline (mulinka)
- Rozměry: 18 x 24 cm
Zobrazit více

Články odjinud