Rádi byste se ponořili do světa krásného vyšívání? S touto úchvatnou vyšívací předlohou s motivem panny od Alfonse Muchy a bílými a fialovými liliiemi to bude hračka! Předloha je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména když použijete příze mouline (mulinka), které na výšivce skvěle vyniknou. Obrázek k vyšívání má rozměr 24 x 51 cm, takže se můžete ponořit do detailů tohoto nádherného motivu a vytvořit si vlastní umělecké dílo. Hlavní parametry: - Motiv: Panna od Alfonse... Celý popis

Koupit za 360 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do světa krásného vyšívání? S touto úchvatnou vyšívací předlohou s motivem panny od Alfonse Muchy a bílými a fialovými liliiemi to bude hračka! Předloha je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména když použijete příze mouline (mulinka), které na výšivce skvěle vyniknou. Obrázek k vyšívání má rozměr 24 x 51 cm, takže se můžete ponořit do detailů tohoto nádherného motivu a vytvořit si vlastní umělecké dílo.

Hlavní parametry:
- Motiv: Panna od Alfonse Muchy s bílými a fialovými liliiemi
- Materiál: 100% bavlna
- Vhodný pro: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline (mulinka)
- Rozměry: 24 x 51 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TextilCentrum.cz

Články odjinud