Zahalte se do nostalgické atmosféry se vyšívací předlohou inspirovanou dílem Alfonse Muchy s motivem panny a podzimními prvky. Tento design je jako stvořený pro milovníky ručních prací, kteří si rádi dopřejí chvíle klidu a relaxace. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlí a snadnou manipulaci při vyšívání. Díky rozměrům 24 x 51 cm se jedná o dostatečně velkou plochu pro detailní práci, která vás pohltí a přenese do světa krásného umění. Hlavní parametry: - Motiv inspirovaný... Celý popis

Koupit za 364 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte se do nostalgické atmosféry se vyšívací předlohou inspirovanou dílem Alfonse Muchy s motivem panny a podzimními prvky. Tento design je jako stvořený pro milovníky ručních prací, kteří si rádi dopřejí chvíle klidu a relaxace. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlí a snadnou manipulaci při vyšívání. Díky rozměrům 24 x 51 cm se jedná o dostatečně velkou plochu pro detailní práci, která vás pohltí a přenese do světa krásného umění.

Hlavní parametry:
- Motiv inspirovaný dílem Alfonse Muchy s pannou a podzimními prvky
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 24 x 51 cm
- Vhodná pro křížkový steh
- Doporučené použití přízí mouline (mulinka) pro optimální výsledek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TextilCentrum.cz

Články odjinud