Rádi byste se ponořili do světa ručního vyšívání a zároveň si vychutnali okouzlující motiv kuřátka s modrým kloboukem? Tato vyšívací sada vám přináší vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrazu. Sada obsahuje vyšívací tkaninu s předlohou kuřátka, barevné příze a jehlu, abyste mohli ihned začít s tvořením. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro jednoduchý steh, zejména pokud použijete příze mouline (muline), které na výšivce krásně vyniknou. Obrázek kuřátka s... Celý popis

Koupit za 165 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do světa ručního vyšívání a zároveň si vychutnali okouzlující motiv kuřátka s modrým kloboukem? Tato vyšívací sada vám přináší vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrazu. Sada obsahuje vyšívací tkaninu s předlohou kuřátka, barevné příze a jehlu, abyste mohli ihned začít s tvořením. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro jednoduchý steh, zejména pokud použijete příze mouline (muline), které na výšivce krásně vyniknou. Obrázek kuřátka s modrým kloboukem má rozměry 17 x 20,5 cm, což z něj činí skvělý projekt pro začátečníky i pokročilé vyšívání.

Hlavní parametry:
- Motiv: Kuřátko s modrým kloboukem
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry obrázku: 17 x 20,5 cm
- Obsah sady: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, jehla
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TextilCentrum.cz

Články odjinud