Rádi byste se ponořili do relaxačního a kreativního koníčku? Sada na vyšívání s motivem hlavy hnědého koníka je právě pro vás! Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste vytvořili krásný vyšívaný obrazek. Předloha na vyšívání je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro jednoduchý steh, který se skvěle hodí pro použití přízí mouline. Díky barevným přízím v sadě můžete snadno vytvořit detailní a barevně pestrý obrazek, který má rozměr 17 x 20,5 cm. Stačí se pohodlně usaďte,... Celý popis

Koupit za 167 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do relaxačního a kreativního koníčku? Sada na vyšívání s motivem hlavy hnědého koníka je právě pro vás! Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste vytvořili krásný vyšívaný obrazek. Předloha na vyšívání je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro jednoduchý steh, který se skvěle hodí pro použití přízí mouline. Díky barevným přízím v sadě můžete snadno vytvořit detailní a barevně pestrý obrazek, který má rozměr 17 x 20,5 cm. Stačí se pohodlně usaďte, nechte se unést jemnými stehy a užijte si relaxaci při tvorbě vlastního uměleckého díla.

Hlavní parametry:
- Motiv: Hlava hnědého koníka
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 17 x 20,5 cm
- Obsah sady: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, jehla
Zobrazit více

Články odjinud