Rádi byste se ponořili do světa vyšívání a zároveň si užili relaxaci? Sada na vyšívání s motivem černého koťátka na zeleno-modrém pozadí je právě pro vás! Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrázku - vyšívací tkaninu s předlohou, sadu barevných přízí a jehlu. Předloha na vyšívání je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro jednoduchý steh. Doporučujeme použít příze typu mouline (mulinka), které na výšivce krásně vyniknou. Obrázek koťátka má rozměr 10,5 x 10,5... Celý popis

Koupit za 118 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do světa vyšívání a zároveň si užili relaxaci? Sada na vyšívání s motivem černého koťátka na zeleno-modrém pozadí je právě pro vás! Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrázku - vyšívací tkaninu s předlohou, sadu barevných přízí a jehlu.

Předloha na vyšívání je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro jednoduchý steh. Doporučujeme použít příze typu mouline (mulinka), které na výšivce krásně vyniknou. Obrázek koťátka má rozměr 10,5 x 10,5 cm, takže ho můžete snadno zarámovat a pověsit na stěnu jako originální dekoraci.

S touto sadou na vyšívání si můžete užít kreativní proces a zároveň si odpočinout od každodenního shonu. Staňte se mistrem vyšívání a vytvořte si vlastní unikátní dílo s motivem roztomilého koťátka!

Hlavní parametry:
- Motiv: Černé koťátko na zeleno-modrém pozadí
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr obrázku: 10,5 x 10,5 cm
- Obsah: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, jehla
Zobrazit více

Články odjinud