Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte inspirativní projekt? Sada na vyšívání s motivem tučňáka na modrém pozadí je skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé vyšivače. S touto sadou získáte kompletní vybavení pro vytvoření krásného vyšívaného obrázku - od vyšívací tkaniny s předlohou až po sadu barevných přízí a jehlu. Předloha na vyšívání je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zajišťuje snadnou práci s jehlou a přízemi. Doporučujeme použít příze typu mouline (mulina), které na výšivce... Celý popis

Koupit za 118 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte inspirativní projekt? Sada na vyšívání s motivem tučňáka na modrém pozadí je skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé vyšivače. S touto sadou získáte kompletní vybavení pro vytvoření krásného vyšívaného obrázku - od vyšívací tkaniny s předlohou až po sadu barevných přízí a jehlu.

Předloha na vyšívání je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zajišťuje snadnou práci s jehlou a přízemi. Doporučujeme použít příze typu mouline (mulina), které na výšivce vyniknou a dodají vašemu projektu nádherné barvy a texturu. Motiv tučňáka na modrém pozadí je roztomilý a moderní, skvěle se hodí do každého interiéru.

Rozměry vyšívaného obrázku jsou 10,5 x 10,5 cm, což je ideální velikost pro vystavení ve rámečku nebo jako originální dárek pro blízkého. S touto sadou na vyšívání si užijete kreativní relaxaci a vytvoříte si vlastní jedinečné dílo, které bude ozdobou vašeho domova.

Hlavní parametry:
- Motiv: Tučňák na modrém pozadí
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 10,5 x 10,5 cm
- Obsah sady: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, jehla
Zobrazit více

Články odjinud