Vykrajovač jadřinců 20x2,5cm AZORA je praktický nástroj vyrobený z nerezavějící oceli, který ocení jak profesionálové, tak i nadšení kutilové doma. S jeho pomocí můžete snadno a precizně vykrajovat jádra z ovoce či zeleniny. Díky praktickému očku na konci je možné ho snadno zavěsit a udržovat tak po ruce. Navíc je možné tento vykrajovač pohodlně čistit v myčce na nádobí. Hlavní parametry: - Materiál: nerezavějící ocel - Rozměry: 20x2,5cm - Možnost mytí v myčce: ANO

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vykrajovač jadřinců 20x2,5cm AZORA je praktický nástroj vyrobený z nerezavějící oceli, který ocení jak profesionálové, tak i nadšení kutilové doma. S jeho pomocí můžete snadno a precizně vykrajovat jádra z ovoce či zeleniny. Díky praktickému očku na konci je možné ho snadno zavěsit a udržovat tak po ruce. Navíc je možné tento vykrajovač pohodlně čistit v myčce na nádobí.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezavějící ocel
- Rozměry: 20x2,5cm
- Možnost mytí v myčce: ANO
Zobrazit více

Články odjinud