Chcete udělat radost někomu blízkému? Máte v rodině nebo mezi přáteli začínajícího pěstitele? Pokud ano, máme pro Vás skvělý dárek, kterým rozhodně potěšíte. Vypěstuj si čtyřlístek - květináček je originální a zároveň jednoduchý dárek pro začínající pěstitele rostlin. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete pro úspěšné pěstování čtyřlístku. Mini květináč je vyroben z kvalitního plastu a je dostatečně prostorný pro růst rostliny. Kromě toho obsahuje 2 sáčky se semínky čtyřlístku, které jsou již... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Chcete udělat radost někomu blízkému? Máte v rodině nebo mezi přáteli začínajícího pěstitele? Pokud ano, máme pro Vás skvělý dárek, kterým rozhodně potěšíte. Vypěstuj si čtyřlístek - květináček je originální a zároveň jednoduchý dárek pro začínající pěstitele rostlin.

Tato sada obsahuje vše, co potřebujete pro úspěšné pěstování čtyřlístku. Mini květináč je vyroben z kvalitního plastu a je dostatečně prostorný pro růst rostliny. Kromě toho obsahuje 2 sáčky se semínky čtyřlístku, které jsou již připraveny k setí. Aby rostlina měla dostatek živin, součástí balení je také speciální výživná zemina. Aby bylo pěstování co nejjednodušší, návod na pěstování je samozřejmostí.

Vypěstuj si čtyřlístek - květináček je skvělý dárek pro ty, kteří rádi zkoušejí nové věci a chtějí se stát součástí rostlinného světa. Ať už je to pro začátek jejich cesty pěstitele, nebo jen taková malá zábava, tato sada je skvělou volbou.

Hlavní parametry:
- Obsah balení: 1 ks semínka, 1 ks plastový květináček, 1 ks zemina v sáčku
- Rozměry květináčku: výška 6 cm, šířka 7 cm, hmotnost 50 g
- Kategorie: Heureka.cz | Dům a zahrada | Zahrada | Péče o rostliny a pěstování rostlin | Osiva a semínka
- Prodejce: Levnedarky.cz

Vyberte si tento originální dárek a udělejte radost někomu blízkému. Sada Vypěstuj si čtyřlístek - květináček je skvělým způsobem, jak přinést do života pěstitele trochu štěstí a radosti.
Zobrazit více

Parametry

Typ květiny
Květinová semínka ano

Články odjinud