Rozšiřte své pletací dovednosti s touto sadou plastových pletacích kruhů! S touto sadou získáte čtyři různé velikosti kruhů (10,1 cm, 15,2 cm, 20,3 cm a 25,4 cm), které vám umožní vytvářet různé velikosti pletacích projektů. Kruhy jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný a snadno se s ním pracuje. Díky nim můžete jednoduše a rychle vytvářet pletené kousky s různými průměry a vzory. Ideální pro začátečníky i pokročilé pletaře, kteří hledají nové způsoby, jak zkombinovat různé velikosti... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozšiřte své pletací dovednosti s touto sadou plastových pletacích kruhů! S touto sadou získáte čtyři různé velikosti kruhů (10,1 cm, 15,2 cm, 20,3 cm a 25,4 cm), které vám umožní vytvářet různé velikosti pletacích projektů. Kruhy jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný a snadno se s ním pracuje. Díky nim můžete jednoduše a rychle vytvářet pletené kousky s různými průměry a vzory. Ideální pro začátečníky i pokročilé pletaře, kteří hledají nové způsoby, jak zkombinovat různé velikosti do svých projektů.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Velikosti kruhů: 10,1 cm, 15,2 cm, 20,3 cm, 25,4 cm
- Ideální pro začátečníky i pokročilé pletaře
- Snadné použití a odolný materiál
Zobrazit více

Články odjinud