Vyšívací kruh je praktickým pomocníkem pro každého milovníka vyšívání. Vyrobený ze světlého dřeva s kovovým stahovacím šroubkem, poskytuje ideální podporu pro vaše vyšívání. Díky šroubku můžete snadno a pevně přichytit vyšívací předlohu a začít tvořit krásné vzory. Jednou z výhod tohoto vyšívacího kruhu je možnost nastavení průměru podle vašich potřeb. Vnitřní průměr činí 14,5 cm, střední průměry č. 1 a č. 2 jsou 15 cm a 15,5 cm a vnější průměr dosahuje 16 cm. Tato variabilita vám umožní pracovat... Celý popis

Koupit za 50 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací kruh je praktickým pomocníkem pro každého milovníka vyšívání. Vyrobený ze světlého dřeva s kovovým stahovacím šroubkem, poskytuje ideální podporu pro vaše vyšívání. Díky šroubku můžete snadno a pevně přichytit vyšívací předlohu a začít tvořit krásné vzory.

Jednou z výhod tohoto vyšívacího kruhu je možnost nastavení průměru podle vašich potřeb. Vnitřní průměr činí 14,5 cm, střední průměry č. 1 a č. 2 jsou 15 cm a 15,5 cm a vnější průměr dosahuje 16 cm. Tato variabilita vám umožní pracovat s různými velikostmi vyšívacích projektů.

Navíc, vyšívací kruh je vyroben z kvalitních materiálů - dřeva, kovu a magnetu, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky tomu se můžete plně soustředit na svou tvůrčí práci a užívat si procesu vyšívání.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo, kov, magnet
- Vnitřní průměr: 14,5 cm
- Střední průměr č. 1: 15 cm
- Střední průměr č. 2: 15,5 cm
- Vnější průměr: 16 cm
Zobrazit více

Články odjinud