Vyšívací kruh je nezbytným nástrojem pro každého milovníka vyšívání. S jeho pomocí můžete snadno a pohodlně upevnit vyšívací předlohu a začít s tvořením krásných vzorů. Kovový stahovací šroubek zajišťuje pevné a stabilní upevnění předlohy, takže se můžete plně soustředit na svou práci. Díky variabilitě barev šroubků se tento vyšívací kruh stane nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vašeho vyšívacího setu. Hlavní parametry: - Vnitřní průměr: 17 cm - Střední průměr: 18 cm - Vnější průměr: 18,7... Celý popis

Koupit za 75 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací kruh je nezbytným nástrojem pro každého milovníka vyšívání. S jeho pomocí můžete snadno a pohodlně upevnit vyšívací předlohu a začít s tvořením krásných vzorů. Kovový stahovací šroubek zajišťuje pevné a stabilní upevnění předlohy, takže se můžete plně soustředit na svou práci. Díky variabilitě barev šroubků se tento vyšívací kruh stane nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vašeho vyšívacího setu.

Hlavní parametry:
- Vnitřní průměr: 17 cm
- Střední průměr: 18 cm
- Vnější průměr: 18,7 cm
Zobrazit více

Články odjinud