Vyšívání je umění, které vyžaduje precizní práci a kvalitní nástroje. S tímto vyšívacím kruhem z světlého dřeva bude každý šitý projekt snadný a příjemný. Díky kovovému stahovacímu šroubu můžete jednoduše a pevně přichytit látku a vyšívací předlohu. Díky průměru vnitřního kruhu 19 cm a šířce dřeva 1 cm je tento kruh ideální pro různé velikosti a typy vyšívání. Skvělý pomocník pro každého nadšence do ručních prací. Hlavní parametry: - Materiál: světlé dřevo - Průměr vnitřního kruhu: 19 cm - Šíře... Celý popis

Koupit za 74 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je umění, které vyžaduje precizní práci a kvalitní nástroje. S tímto vyšívacím kruhem z světlého dřeva bude každý šitý projekt snadný a příjemný. Díky kovovému stahovacímu šroubu můžete jednoduše a pevně přichytit látku a vyšívací předlohu. Díky průměru vnitřního kruhu 19 cm a šířce dřeva 1 cm je tento kruh ideální pro různé velikosti a typy vyšívání. Skvělý pomocník pro každého nadšence do ručních prací.

Hlavní parametry:
- Materiál: světlé dřevo
- Průměr vnitřního kruhu: 19 cm
- Šíře dřeva: 1 cm
Zobrazit více

Články odjinud