Vyšívací kruh z lehkého dřeva s kovovým stahovacím šroubkem je ideální pomůckou pro každého milovníka vyšívání. Díky dvěma kruhům a šroubkem je snadné a pohodlné upevnit vyšívací předlohu a začít pracovat. Průměr vnitřního kruhu je 17 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro vaši vyšívací práci. Dřevo má šířku 1 cm, což zajišťuje pevnost a stabilitu kruhu během celého procesu vyšívání. Hlavní parametry: - Průměr: 18 cm - Průměr vnitřního kruhu: 17 cm - Šíře: 1 cm - Složení: 99% dřevo, 1% kov

Koupit za 60 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací kruh z lehkého dřeva s kovovým stahovacím šroubkem je ideální pomůckou pro každého milovníka vyšívání. Díky dvěma kruhům a šroubkem je snadné a pohodlné upevnit vyšívací předlohu a začít pracovat. Průměr vnitřního kruhu je 17 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro vaši vyšívací práci. Dřevo má šířku 1 cm, což zajišťuje pevnost a stabilitu kruhu během celého procesu vyšívání.

Hlavní parametry:
- Průměr: 18 cm
- Průměr vnitřního kruhu: 17 cm
- Šíře: 1 cm
- Složení: 99% dřevo, 1% kov
Zobrazit více

Články odjinud