Vyšívací kruh je nezbytným nástrojem pro každého milovníka ručních prací. Tento vyšívací kruh je vyroben z kvalitního plastu, který zajišťuje pevnost a odolnost. Díky kovovému stahovacímu šroubu můžete snadno a pevně přichytit vyšívací předlohu a začít s tvořením krásných vyšívání. Díky dvěma velikostem vnitřního průměru (14,5 cm a 18 cm) a vnějšího průměru (16,5 cm a 20 cm) si můžete vybrat ten správný rozměr pro vaše konkrétní vyšívací projekty. Užijte si pohodlí a preciznost při každém šití... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací kruh je nezbytným nástrojem pro každého milovníka ručních prací. Tento vyšívací kruh je vyroben z kvalitního plastu, který zajišťuje pevnost a odolnost. Díky kovovému stahovacímu šroubu můžete snadno a pevně přichytit vyšívací předlohu a začít s tvořením krásných vyšívání.

Díky dvěma velikostem vnitřního průměru (14,5 cm a 18 cm) a vnějšího průměru (16,5 cm a 20 cm) si můžete vybrat ten správný rozměr pro vaše konkrétní vyšívací projekty. Užijte si pohodlí a preciznost při každém šití s tímto praktickým vyšívacím kruhem.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast, kov
- Vnitřní průměr: 14,5 cm, 18 cm
- Střední průměr: 15,5 cm, 19 cm
- Vnější průměr: 16,5 cm, 20 cm
Zobrazit více

Články odjinud