Tento praktický plastový vyšívací kruh je skvělým pomocníkem pro každého milovníka ručních prací. S kovovým stahovacím šroubkem je snadné přichytit tkaninu a začít s vyšíváním. Ale to není vše! Tento kruh můžete využít i k aranžování květin nebo dokonce k výrobě originálních lapačů snů. Jeho kompaktní rozměry a lehká konstrukce z něj dělají skvělý nástroj pro kreativní dušičky, které si rády hrají s různými materiály a technikami. Hlavní parametry: - Vnitřní průměr: 14,5 cm - Střední průměr: 16... Celý popis

Koupit za 39 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento praktický plastový vyšívací kruh je skvělým pomocníkem pro každého milovníka ručních prací. S kovovým stahovacím šroubkem je snadné přichytit tkaninu a začít s vyšíváním. Ale to není vše! Tento kruh můžete využít i k aranžování květin nebo dokonce k výrobě originálních lapačů snů. Jeho kompaktní rozměry a lehká konstrukce z něj dělají skvělý nástroj pro kreativní dušičky, které si rády hrají s různými materiály a technikami.

Hlavní parametry:
- Vnitřní průměr: 14,5 cm
- Střední průměr: 16 cm
- Vnější průměr: 16,3 cm
- Složení: plast, kov
Zobrazit více

Články odjinud