Vyšívací kruh plastový O18,5 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Tento praktický vyšívací plastový kruh je skvělým pomocníkem pro každého milovníka ručních prací. Díky kovovému stahovacímu šroubu můžete snadno a pevně přichytit vyšívací tkaninu a pustit se do tvorby. Kromě klasického vyšívání můžete tento kruh využít i k aranžování tkanin nebo dokonce k výrobě originálních lapačů snů. S jeho kompaktními rozměry se snadno vejde do každé ruční práce a díky pevné konstrukci z plastu a kovu vám bude dlouho sloužit. Takže neváhejte a pusťte se do tvorby s tímto... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento praktický vyšívací plastový kruh je skvělým pomocníkem pro každého milovníka ručních prací. Díky kovovému stahovacímu šroubu můžete snadno a pevně přichytit vyšívací tkaninu a pustit se do tvorby. Kromě klasického vyšívání můžete tento kruh využít i k aranžování tkanin nebo dokonce k výrobě originálních lapačů snů.

S jeho kompaktními rozměry se snadno vejde do každé ruční práce a díky pevné konstrukci z plastu a kovu vám bude dlouho sloužit. Takže neváhejte a pusťte se do tvorby s tímto praktickým vyšívacím kruhem!

**Hlavní parametry:**
- Vnitřní průměr: 18 cm
- Střední průměr: 18,5 cm
- Vnější průměr: 19,7 cm
- Složení: plast, kov
Zobrazit více

Články odjinud