Vyšívací kruh je nenahraditelným pomocníkem při vašem vyšívání. Díky kombinaci pryže imitující dřevo a plastu je nejen lehký, ale zároveň i odolný. Tento kruh vám umožní uchytit látku pevně na místě, abyste mohli s přesností a lehkostí vytvářet krásné vyšité obrázky. Navíc je vybavený praktickým kovovým šroubkem, díky kterému ho můžete snadno pověsit na stěnu a mít ho tak stále po ruce při vašich tvůrčích chvílích. Hlavní parametry: - Materiál: pryž imitující dřevo, plast, kov - Praktický kovový... Celý popis

Koupit za 80 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací kruh je nenahraditelným pomocníkem při vašem vyšívání. Díky kombinaci pryže imitující dřevo a plastu je nejen lehký, ale zároveň i odolný. Tento kruh vám umožní uchytit látku pevně na místě, abyste mohli s přesností a lehkostí vytvářet krásné vyšité obrázky. Navíc je vybavený praktickým kovovým šroubkem, díky kterému ho můžete snadno pověsit na stěnu a mít ho tak stále po ruce při vašich tvůrčích chvílích.

Hlavní parametry:
- Materiál: pryž imitující dřevo, plast, kov
- Praktický kovový šroubek pro zavěšení
- Odolný a lehký design
- Ideální pro vyšívání různých obrázků a vzorů
Zobrazit více

Články odjinud