Při vašem vyšívání si zasloužíte jen to nejlepší! Tento vyšívací rámeček oválného tvaru je skvělým pomocníkem pro každého nadšence do vyšívání. Jeho elegantní design a precizní zpracování z bukového dřeva z něj dělají nejen praktický nástroj, ale i stylový doplněk vaší dílny. S stahovacím kovovým šroubkem je přichycení vyšívací látky hračkou. Užijte si každý okamžik vašeho kreativního procesu s tímto kvalitním vyšívacím rámečkem! Hlavní parametry: - Tvar: oválný - Materiál: bukové dřevo - Stahovací... Celý popis

Koupit za 114 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Při vašem vyšívání si zasloužíte jen to nejlepší! Tento vyšívací rámeček oválného tvaru je skvělým pomocníkem pro každého nadšence do vyšívání. Jeho elegantní design a precizní zpracování z bukového dřeva z něj dělají nejen praktický nástroj, ale i stylový doplněk vaší dílny. S stahovacím kovovým šroubkem je přichycení vyšívací látky hračkou. Užijte si každý okamžik vašeho kreativního procesu s tímto kvalitním vyšívacím rámečkem!

Hlavní parametry:
- Tvar: oválný
- Materiál: bukové dřevo
- Stahovací mechanismus: kovový šroubek
Zobrazit více

Články odjinud