Rozprouděte svou kreativitu a vytvořte nádherný vyšívací obraz s tímto předtištěným vyšívacím plátnem o rozměrech 100x20cm. Motiv květin dodá vašemu projektu jemnost a eleganci, kterou hledáte. Plátno je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pevnost a trvanlivost. Díky těmto vlastnostem bude váš výtvor vypadat skvěle a vydrží dlouho zachovat svou krásu. Nechte se unést šitím a tvořte s láskou pomocí tohoto nádherného vyšívacího plátna. Hlavní parametry: - Materiál: 100% bavlna - Rozměr:... Celý popis

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozprouděte svou kreativitu a vytvořte nádherný vyšívací obraz s tímto předtištěným vyšívacím plátnem o rozměrech 100x20cm. Motiv květin dodá vašemu projektu jemnost a eleganci, kterou hledáte. Plátno je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pevnost a trvanlivost. Díky těmto vlastnostem bude váš výtvor vypadat skvěle a vydrží dlouho zachovat svou krásu. Nechte se unést šitím a tvořte s láskou pomocí tohoto nádherného vyšívacího plátna.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr: 100x20cm
Zobrazit více

Články odjinud