Rádi byste se ponořili do světa křížkového stehu a tvořili krásné vyšité motivy? S touhle vyšívací předlohou s různými motivy to bude hračka! Díky jejím rozměrům cca 19,7 x 19,7 cm a motivu o velikosti 15 x 15 cm budete mít dost prostoru pro vaši kreativitu. Doporučujeme použít příze typu mouline, které na výšivce lépe vyniknou a vaše dílo tak získá na kráse a autentičnosti. Pusťte se do práce a nechte svou fantazii volný průběh s touto skvělou vyšívací předlohou. Hlavní parametry: - Rozměry celé... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do světa křížkového stehu a tvořili krásné vyšité motivy? S touhle vyšívací předlohou s různými motivy to bude hračka! Díky jejím rozměrům cca 19,7 x 19,7 cm a motivu o velikosti 15 x 15 cm budete mít dost prostoru pro vaši kreativitu. Doporučujeme použít příze typu mouline, které na výšivce lépe vyniknou a vaše dílo tak získá na kráse a autentičnosti. Pusťte se do práce a nechte svou fantazii volný průběh s touto skvělou vyšívací předlohou.

Hlavní parametry:
- Rozměry celé předlohy: cca 19,7 x 19,7 cm
- Rozměry motivu: 15 x 15 cm
- Doporučený typ příze: mouline
Zobrazit více

Články odjinud