Rozhodli jste se věnovat se výšivce a hledáte inspiraci pro své další projektování? Vyšívací předloha s různými motivy je skvělou volbou pro všechny milovníky křížkového stehu. Díky detailním vzorům a preciznímu provedení vám tato předloha umožní vytvořit jedinečné výšivky, které jistě okouzlí každého, kdo je uvidí. Doporučujeme použít příze typu mouline, které na výšivce lépe vyniknou a dodají vašemu dílu na kráse a originalitě. Celkové rozměry předlohy činí cca 19,7 x 19,7 cm, přičemž samotný... Celý popis

Koupit za 36 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozhodli jste se věnovat se výšivce a hledáte inspiraci pro své další projektování? Vyšívací předloha s různými motivy je skvělou volbou pro všechny milovníky křížkového stehu. Díky detailním vzorům a preciznímu provedení vám tato předloha umožní vytvořit jedinečné výšivky, které jistě okouzlí každého, kdo je uvidí. Doporučujeme použít příze typu mouline, které na výšivce lépe vyniknou a dodají vašemu dílu na kráse a originalitě. Celkové rozměry předlohy činí cca 19,7 x 19,7 cm, přičemž samotný motiv zabírá plochu 15 x 15 cm. Stačí si vybrat oblíbený motiv, začít vytvářet a nechat se unést magií výšivky.

Hlavní parametry:
- Rozměry celé předlohy: cca 19,7 x 19,7 cm
- Rozměry motivu: 15 x 15 cm
- Doporučený typ příze: mouline
- Ideální pro křížkový steh
Zobrazit více

Články odjinud