Rozhodli jste se věnovat se výšivce a hledáte inspiraci pro své další projekt? Pak je tato vyšívací předloha s různými motivy přesně to, co potřebujete! S touto předlohou můžete jednoduše vytvořit krásné výšivky pomocí křížkového stehu. Doporučujeme použít přízi typu mouline, která na výšivce lépe vynikne a dodá vašemu dílu úžasný vzhled. Celková velikost předlohy je cca 22,7 x 29,5 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro detailní práci. Samotný motiv má rozměry 18 x 24 cm, což znamená, že bude... Celý popis

Koupit za 88 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozhodli jste se věnovat se výšivce a hledáte inspiraci pro své další projekt? Pak je tato vyšívací předloha s různými motivy přesně to, co potřebujete! S touto předlohou můžete jednoduše vytvořit krásné výšivky pomocí křížkového stehu. Doporučujeme použít přízi typu mouline, která na výšivce lépe vynikne a dodá vašemu dílu úžasný vzhled.

Celková velikost předlohy je cca 22,7 x 29,5 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro detailní práci. Samotný motiv má rozměry 18 x 24 cm, což znamená, že bude dominantní a působivý. Stačí si vybrat motiv, který vás osloví nejvíce, a pusťte se do výšivky plné radosti a kreativity!

Hlavní parametry:
- Typ výšivky: křížkový steh
- Doporučená příze: mouline
- Celkové rozměry předlohy: cca 22,7 x 29,5 cm
- Rozměry motivu: 18 x 24 cm
Zobrazit více

Články odjinud