Vyšívejte s lehkostí a precizností s naší bavlněnou předlohou pro vyšívání. Díky rozměru 20x25 cm máte dostatek prostoru pro vaše vyšívání a vytvoření krásných vzorů. Bavlněná předloha je dodávána včetně vysoce kvalitních přízí, abyste mohli ihned začít s tvořením. Nechte svou kreativitu rozkvést a vytvořte unikátní kousky s naší bavlněnou předlohou pro vyšívání. Hlavní parametry: - Rozměr: 20x25 cm - Materiál: bavlna - Dodáváno včetně přízí

Koupit za 163 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívejte s lehkostí a precizností s naší bavlněnou předlohou pro vyšívání. Díky rozměru 20x25 cm máte dostatek prostoru pro vaše vyšívání a vytvoření krásných vzorů. Bavlněná předloha je dodávána včetně vysoce kvalitních přízí, abyste mohli ihned začít s tvořením. Nechte svou kreativitu rozkvést a vytvořte unikátní kousky s naší bavlněnou předlohou pro vyšívání.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 20x25 cm
- Materiál: bavlna
- Dodáváno včetně přízí
Zobrazit více

Články odjinud