Dětské vyšívání je skvělou aktivitou, která rozvíjí jemnou motoriku a kreativitu dětí. A s tímto setem na vyšívání s různými motivy to bude ještě snazší a zábavnější! Tento set obsahuje vše, co potřebujete k vyšívání. Součástí balení je jehla a nitě, které jsou dostatečně kvalitní a odolné. Nicméně, doporučujeme použít příze mouline, které na výšivce lépe vyniknou a dodají jí skvělý vzhled. Plátno, na kterém budete vyšívání provádět, má rozměry cca 14 x 20 cm. Je vyrobeno z kvalitní bavlny, která... Celý popis

Koupit za 42 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dětské vyšívání je skvělou aktivitou, která rozvíjí jemnou motoriku a kreativitu dětí. A s tímto setem na vyšívání s různými motivy to bude ještě snazší a zábavnější!

Tento set obsahuje vše, co potřebujete k vyšívání. Součástí balení je jehla a nitě, které jsou dostatečně kvalitní a odolné. Nicméně, doporučujeme použít příze mouline, které na výšivce lépe vyniknou a dodají jí skvělý vzhled.

Plátno, na kterém budete vyšívání provádět, má rozměry cca 14 x 20 cm. Je vyrobeno z kvalitní bavlny, která je příjemná na dotek a snadno se s ní pracuje. Navíc, plátno je již připraveno s předlohou, takže nemusíte trávit čas hledáním a kreslením motivu.

Vytvořte si své vlastní umělecké dílo pomocí tohoto skvělého setu na vyšívání. Buďte kreativní a nechte svou fantazii volný průběh!

Hlavní parametry:
- Součástí balení je jehla a nitě
- Doporučuje se použít příze mouline pro lepší výsledek
- Plátno má rozměry cca 14 x 20 cm
- Plátno je vyrobeno z kvalitní bavlny
- Plátno je připraveno s předlohou pro snazší vyšívání
Zobrazit více

Články odjinud