Přineste své dítě do světa kreativity a fantazie s touto dětskou sadou na vyšívání s motivem draka a jablka. Díky předtištěné tkanině a barevným přízím mouline bude vyšívání snadné a zábavné. Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrázku - od vyšívací tkaniny s předlohou, barevných přízí až po plastový rámeček o průměru 12 cm pro snadné upevnění látky. Navíc získáte i dva větší plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy, na kterých se vaše dítě může kreativně vyřádit.... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste své dítě do světa kreativity a fantazie s touto dětskou sadou na vyšívání s motivem draka a jablka. Díky předtištěné tkanině a barevným přízím mouline bude vyšívání snadné a zábavné. Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrázku - od vyšívací tkaniny s předlohou, barevných přízí až po plastový rámeček o průměru 12 cm pro snadné upevnění látky. Navíc získáte i dva větší plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy, na kterých se vaše dítě může kreativně vyřádit.

Hlavní parametry:
- Motiv: Drak a jablko
- Materiál: Bavlna
- Obsah sady: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, plastový rámeček, 2x plátno s předtištěnými motivy
- Průměr rámečku: 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm)
- Rozměry pláten: 23 x 26 cm
- Typ přízí: Mouline (mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud