Dětská sada na vyšívání s motivem draka a jablka je skvělým způsobem, jak rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku vašeho dítěte. S touto sadou se mohou děti naučit základy vyšívání pomocí předtištěné tkaniny, barevných přízí mouline a vyšívacích jehel. Motiv draka a jablka je zábavný a přitažlivý pro malé vyšíváníky. Kromě vyšívací tkaniny s předlohou obsahuje tato sada také sadu barevných přízí a kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm), který pomáhá udržet tkaninu pevně a... Celý popis

Koupit za 187 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dětská sada na vyšívání s motivem draka a jablka je skvělým způsobem, jak rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku vašeho dítěte. S touto sadou se mohou děti naučit základy vyšívání pomocí předtištěné tkaniny, barevných přízí mouline a vyšívacích jehel. Motiv draka a jablka je zábavný a přitažlivý pro malé vyšíváníky.

Kromě vyšívací tkaniny s předlohou obsahuje tato sada také sadu barevných přízí a kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm), který pomáhá udržet tkaninu pevně a pohodlně během vyšívání. Sada obsahuje také dva větší plátna ze 100% bavlny o rozměru 23 x 26 cm s předtištěnými motivy, které dětem umožní trénovat své vyšívací dovednosti i mimo rámeček.

Dopřejte svému dítěti hodiny zábavy a kreativity s touto dětskou sadou na vyšívání!

Hlavní parametry:
- Motiv: Drak a jablko
- Materiál: Bavlna
- Obsah sady: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, vyšívací jehly, plastový rámeček, 2x plátno s motivy
- Rozměry rámečku: Průměr 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm)
- Rozměry pláten: 23 x 26 cm
Zobrazit více

Články odjinud