Rozvíjejte kreativitu vašich dětí s touto zábavnou dětskou sadou na vyšívání s motivem koček! S touto sadou mohou děti snadno vyšívat na předtištěnou tkaninu pomocí vyšívacích jehel a barevných přízí mouline. Sada obsahuje vyšívací tkaninu s předlohou koček, širokou škálu barevných přízí a kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm, který je ideální pro upevnění tkaniny během práce. Kromě toho sada obsahuje i dva větší plátna ze 100% bavlny s rozměry 23 x 26 cm, na kterých jsou předtištěné motivy,... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte kreativitu vašich dětí s touto zábavnou dětskou sadou na vyšívání s motivem koček! S touto sadou mohou děti snadno vyšívat na předtištěnou tkaninu pomocí vyšívacích jehel a barevných přízí mouline. Sada obsahuje vyšívací tkaninu s předlohou koček, širokou škálu barevných přízí a kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm, který je ideální pro upevnění tkaniny během práce. Kromě toho sada obsahuje i dva větší plátna ze 100% bavlny s rozměry 23 x 26 cm, na kterých jsou předtištěné motivy, aby se dětem vyšívání ještě více usnadnilo. Tato sada je skvělým způsobem, jak rozvíjet jemnou motoriku a trpělivost u dětí a zároveň je zábavnou a tvůrčí aktivitou pro volný čas.

Hlavní parametry:
- Vyšívací tkanina s motivem koček a předlohou
- Barevné příze mouline v sadě
- Kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm
- Dva větší plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy
- Rozměry pláten: 23 x 26 cm
Zobrazit více

Články odjinud