Rozvíjejte kreativitu vašich dětí s touto sady na vyšívání s motivem roztomilých koček! Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít s tímto tradičním řemeslem. Na předtištěnou tkaninu můžete vyšívat pomocí vyšívacích jehel a přízí mouline. Sada zahrnuje vyšívací tkaninu s předlohou motivu koček, barevné příze a kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm), který vám pomůže udržet tkaninu pevně napnutou během práce. Kromě toho sada obsahuje i dva větší plátna ze... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte kreativitu vašich dětí s touto sady na vyšívání s motivem roztomilých koček! Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít s tímto tradičním řemeslem. Na předtištěnou tkaninu můžete vyšívat pomocí vyšívacích jehel a přízí mouline. Sada zahrnuje vyšívací tkaninu s předlohou motivu koček, barevné příze a kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm), který vám pomůže udržet tkaninu pevně napnutou během práce. Kromě toho sada obsahuje i dva větší plátna ze 100% bavlny o rozměru 23 x 26 cm s předtištěnými motivy, abyste mohli trénovat své vyšívací dovednosti i na větších projektech.

Hlavní parametry:
- Motiv: Kočky
- Materiál: Bavlněná tkanina
- Obsah sady: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, plastový rámeček, 2x plátno s předtištěnými motivy
- Rozměry rámečku: Průměr 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm)
- Rozměry pláten: 23 x 26 cm
- Použití: Vyšívání jehlou a přízí mouline
Zobrazit více

Články odjinud