Ponořte se do zimního kouzla s touto vyšívací předlohou zobrazující zasněžený domeček v lese. Díky této podložce se můžete ponořit do relaxačního procesu vyšívání a vytvořit si vlastní kousek zimní atmosféry. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlí a snadnou manipulaci při vyšívání. Motiv je ideální pro křížkový steh a doporučuje se použití přízí typu mouline, které dokonale podtrhnou detaily obrázku. Rozměry vyšívacího obrazu jsou 24 x 30 cm, což poskytuje dostatek prostoru... Celý popis

Koupit za 211 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ponořte se do zimního kouzla s touto vyšívací předlohou zobrazující zasněžený domeček v lese. Díky této podložce se můžete ponořit do relaxačního procesu vyšívání a vytvořit si vlastní kousek zimní atmosféry. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlí a snadnou manipulaci při vyšívání. Motiv je ideální pro křížkový steh a doporučuje se použití přízí typu mouline, které dokonale podtrhnou detaily obrázku. Rozměry vyšívacího obrazu jsou 24 x 30 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro precizní práci a vytvoření jedinečného díla.

Hlavní parametry:
- Motiv: Zasněžený domeček v lese
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline
- Rozměry: 24 x 30 cm
Zobrazit více

Články odjinud