Ponořte se do světa jemného ručního vyšívání s touto exkluzivní vyšívací předlohou! Motiv ptačí budky s rozkvetlou větvičkou a růžovými květy vám přinese okamžitý pocit klidu a harmonie. Tato kvalitní předloha je vyrobena z 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze muline, které na výšivce skvěle vyniknou. S rozměrem 15 x 15 cm je tento obrázek na vyšívání skvělým projektem pro všechny milovníky ručních prací, kteří si rádi dopřejí chvíle relaxace a tvůrčího vyjádření.... Celý popis

Koupit za 85 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ponořte se do světa jemného ručního vyšívání s touto exkluzivní vyšívací předlohou! Motiv ptačí budky s rozkvetlou větvičkou a růžovými květy vám přinese okamžitý pocit klidu a harmonie. Tato kvalitní předloha je vyrobena z 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze muline, které na výšivce skvěle vyniknou. S rozměrem 15 x 15 cm je tento obrázek na vyšívání skvělým projektem pro všechny milovníky ručních prací, kteří si rádi dopřejí chvíle relaxace a tvůrčího vyjádření.

Hlavní parametry:
- Motiv: ptačí budka s rozkvetlou větvičkou a růžovými květy
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: křížkový steh
- Doporučené příze: muline
- Rozměr: 15 x 15 cm
Zobrazit více

Články odjinud