Zahalte se do atmosféry jara a krásy s touto půvabnou vyšívací předlohou s motivem fialových macešek ve váze. Tento design přináší do vašeho domova nádech svěžesti a elegance, která okouzlí každého návštěvníka. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlí při práci a odolnost při vyšívaní. Motiv fialových květů ve váze je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze typu mouline (mulina), které dokonale podtrhnou každý detail vaší výšivky. Obrázek má rozměr 15 x... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte se do atmosféry jara a krásy s touto půvabnou vyšívací předlohou s motivem fialových macešek ve váze. Tento design přináší do vašeho domova nádech svěžesti a elegance, která okouzlí každého návštěvníka. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlí při práci a odolnost při vyšívaní. Motiv fialových květů ve váze je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze typu mouline (mulina), které dokonale podtrhnou každý detail vaší výšivky. Obrázek má rozměr 15 x 15 cm, což z něj činí skvělý doplněk do vašeho interiéru nebo originální dárek pro milovníka ručních prací.

Hlavní parametry:
- Motiv: fialové macešky ve váze
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline (mulina)
- Rozměr: 15 x 15 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TextilCentrum.cz

Články odjinud