Rozmazlení vašich smyslů krásným vyšíváním nikdy nebylo snazší s touto úžasnou vyšívací předlohou se vzorem růžových růží. Díky 100% bavlně a preciznímu designu je tato předloha ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze mouline, které dokonale podtrhnou každý detail. Obrázek růží má rozměr 15 x 15 cm, zatímco celá předloha se vejde do čtvercových rozměrů 19,7 x 19,7 cm. Vytvořte si vlastní kousek umění a nechte se unést do světa jemných výšivek s touto nádhernou předlohou. Hlavní... Celý popis

Koupit za 68 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozmazlení vašich smyslů krásným vyšíváním nikdy nebylo snazší s touto úžasnou vyšívací předlohou se vzorem růžových růží. Díky 100% bavlně a preciznímu designu je tato předloha ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze mouline, které dokonale podtrhnou každý detail. Obrázek růží má rozměr 15 x 15 cm, zatímco celá předloha se vejde do čtvercových rozměrů 19,7 x 19,7 cm. Vytvořte si vlastní kousek umění a nechte se unést do světa jemných výšivek s touto nádhernou předlohou.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Vzor: Růžové růže
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené použití přízí: Mouline
- Rozměr obrázku: 15 x 15 cm
- Rozměr celé předlohy: 19,7 x 19,7 cm
Zobrazit více

Články odjinud